Interchemie werken De Adelaar Eesti AS on asutatud 1999 aastal. Ettevõte avas 2003. aastal Viimsi poolsaarel, Pringi külas steriilsete ravivormide tootmise tehase. Praeguseks töötab ettevõttes 135 töötajat. Ettevõttes töötavad oma ala parimad keemikud, analüütikud, mikrobioloogid, müügilubade spetsialistid, operaatorid, pakkijad, insenerid ja automaatikud.

Tänaseks on Interchemie werken De Adelaar Eesti AS spetsialiseerunud veterinaarravimite ja -toodete valmistamisele. Toodangu hulka kuuluvad steriilsed ravimid (süstelahused, aseptilised suspensioonid, intramammaarid), suukaudsed lahused, söödalisandite vedelvormid, hooldus- ja tervisetooted, pesu- ja desoained.

Tehasel on professionaalne analüütilise keemia- ja arenduslabor (23 inimest), mikrobioloogia labor (6inimest). Igapäevaselt teostatakse tootmiskeskkonna, toorainete ja toodete kvalitatiivset ja kvantitatiivset analüüsi.

Interchemie werken De Adelaar Eesti AS 2018. aasta käive oli 22,8 mijonit eurot. Tehase toodangut eksporditakse 105 – e riiki.

Pakendamise ja ladustamise võimaluste suurendamiseks ehitame uut tehast Maardusse, mille planeerime käiku lasta selle aasta lõpuks. Selles tehase arenduses on oluline efektiivsuse suurendamine läbi automatiseerimise. Kasutatakse Industry 4.0 standardit.