Möödunud kuul külastas Interchemie Werken De Adelaar ravimitehast Viimsi poolsaarel Püünsi külas Äripäev. Räägiti nii koostööst Ravimiametiga ravimite müügilubade osas, uuest planeeritavast ravimitehasest kui ka koostööst Tartu Ülikooli Katsekojaga. 

"Kui veel kevadel oli geneeriliste veterinaarravimite tootja Interchemie Werken De Adelaar Eesti mures, et ravimiametil võtab müügilubade menetlemine liiga kaua aega ning otsustas seetõttu oma uue tehase Eesti asemel Leetu ehitada, siis tänaseks on olukord muutunud", kirjutab Äripäev.

Loe lisaks, mida rääkisid ettevõtte juhataja Veiko Saluste ja registratsiooniosakonna juhataja Sander Murumets, Äripäevast.

 

Veiko Saluste


Foto: Raul Mee

Posted

Tööstuse Äriplaan on iga-aastane majanduskonverents, kus kohtuvad tööstussektori juhid ja otsustajad. Konverentsil prognoositakse tulevat aastat ja kaugemat tulevikku. Laval räägivad oma mõtetest ja plaanidest tippjuhid, omanikud ja tippspetsialistid. 

 

Konverentsil Tööstuse Äriplaan 2018 astus teiste seas üles ka Interchemie Werken De Adelaar Eesti AS juht ja omanik Veiko Saluste.

Posted

Aprillis külastas Interchemie Werken de Adelaar Eesti AS tootmistehast Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas, kus tutvus ettevõtte tegevusega ning arutas sektori eripärade ja ekspordivõimaluste arenduse üle.

 

"Interchemie oskusteave kaasaegse farmaatsiatööstuse projekteerimisest on regioonis teedrajav ning nende panus sektori arendamisse märkimisväärne," kommenteeris Ratas. Peaminister lisas, et ettevõtte partnerlus ülikoolidega koolitamaks välja kvaliteetset oskustööjõudu on aga heaks näiteks avaliku ja erasektori toimivast koostööst.

 

Loe lisaks ja vaata pilte Stenbocki maja facebooki lehelt.

 

Posted