Ettevõttest

Interchemie Werken De Adelaar Eesti AS on asutatud 1999. aastal. Ettevõte avas 2003. aastal Viimsi poolsaarel, Pringi külas steriilide tootmise tehase. Praeguseks töötab tehases 117 töötajat, ettevõttes töötavad oma ala parimad keemikud, analüütikud, mikrobioloogid, insenerid ja automaatikud.

 

Interchemie Werken De Adelaar Eesti AS on spetsialiseerunud veterinaarravimite ja -toodete valmistamisele. Toodangu hulka kuuluvad steriilid (süstelahused, aseptilised suspensioonid), suukaudsed lahused, söödalisandite vedelvormid, hooldus- ja tervisetooted, pesu- ja desinfitseerimisained.

 

Tehasel on professionaalne analüütilise keemia- ja arenduslabor (20 inimest), mikrobioloogia labor (6 inimest). Igapäevaselt teostatakse tootmiskeskkonna, toorainete ja toodete kvalitatiivset (steriilsuse kontrolli) ja kvantitatiivset (toimeaine sisaldus, lisandid ning endotoksiinid) analüüsi. Analüütilise keemia labori arendus on ettevõtte prioriteediks ja alustatud on Euroopa nõuetele vastavate müügilubade dokumentatsiooni kokku panemist põhitoodetele. Selleks otsime ja palkame parimaid Eesti keemikuid, analüütikuid ja insenere.

 

Interchemie Werken De Adelaar Eesti AS 2016. aasta käive oli 18,9 miljonit eurot, millega saavutasime Eesti keemiatööstusettevõtete edetabelis 5. koha. Tehase toodangut eksporditakse 105-e riiki.

 

Olemsoleva tehase võimsus pakendamisele ja ladustamisele on piiratud ning otsime laienduseks sobivat kohta.